Aktualności


2017-09-26
STAWIAMY NA EKOLOGIĘ
STAWIAMY NA EKOLOGIĘ

Aktualności

STAWIAMY NA EKOLOGIĘ
NOWY PROJEKT "Impuls Pro Nature"
Nadal realizujemy nasz projekt Impuls Pro Nature, który został stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Na życzenie Klienta możemy zaprojektować kuchnię tak, by współgrała ze zdrowym, ekologicznym trybem życia. Szczególny nacisk kładziemy na następujące aspekty:

TECHNOLOGIA.
Firmy, z którymi współpracujemy dokładają wszelkich starań, by oferować Państwu jak najzdrowszy produkt. Minimalizowana jest ilość stosowanych klejów i rozpuszczalników podczas produkcji, klejone meble mogą zostać zastąpione skręcanymi. Ponadto złączenia i spojenia są wykańczane tak, by nie przepuszczały wilgoci. Ogranicza to rozwój w kuchni niebezpiecznych dla zdrowia pleśni i grzybów.

JAKOŚĆ.
Proponujemy Państwu meble z materiałów łatwych do utrzymania w czystości, w związku z czym ilość użytych do czyszczenia detergentów maleje.
Oferujemy Państwu również szeroką gamę AGD bardzo dobrej jakości. Wiodące na rynku polskim firmy mają w swojej ofercie wysokiej klasy lodówkin z funkcjami, które pozwolą na dłużej zachować świeżość przechowywanych artykułów, płyty grzejne i zmywarki ograniczające zużycie energii i wody.

ERGONOMIA.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, mamy dla Państwa rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. W dbałości o wygodę pracy w kuchni, zdrowie kręgosłupa i stawów, mamy możliwość proponowania nietypowej zabudowy i mebli o zmienionych wymiarach. Ponadto stawiamy na funkcjonalność – dokładamy wszelkich starań, by w nawet małej kuchni na wszystko znalazło się miejsce oraz żeby najważniejsze rzeczy były zawsze pod ręką.

SPOKÓJ.
Klimat nawet najlepiej stworzonej kuchni potrafi zepsuć niepotrzebny hałas. By zachować spokój oraz dobry słuch, warto pomyśleć o nowoczesnych rozwiązaniach – samodomykające się szuflady, ciche AGD (zwłaszcza pochłaniacze) – to tylko niektóre z możliwości, które oferujemy, by niwelować hałas.
TRWAŁOŚĆ.
Produkty oferowane przez nas są wytrzymałe i trwałe, objęte gwarancją. Zarówno meble jak i sprzęt są wytwarzane w firmach z tradycją, tworzone z dobrych komponentów tak, by mogły Państwu służyć przez wiele lat.replique montre

ESTETYKA.
By czuli się Państwo komfortowo w swojej własnej kuchni, niemniej niż parametry techniczne ważny jest wygląd kuchni. Naturalny wygląd i harmonijne wykończenie sprawią, że przebywanie w pomieszczeniu stanie się przyjemniejsze. Dysponujemy szeroką ofertą wzorów i kolorów kuchni, gdzie coś dla siebie znajdą zwolennicy zarówno surowych jak i łagodnych form.

Zapraszamy do współpracy.
2017-09-26
STAWIAMY NA EKOLOGIĘ  


partnerzy:
polityka prywatności        Wykonanie: Planfirm.pl